Kancelaria prawna Toruń
Kancelaria prawna w Toruniu
Radca prawny Toruń
bartosz pawłowski

Kancelaria prawna w Toruniu

kontakt

Kontakt z kancelarią prawną

Kancelaria Radcy Prawnego

Bartosz Pawłowski
radca prawny

BIURO TORUŃ:

ul. Polna 105 lok. 22
87-100 Toruń

Kancelaria prawna obsługuje Klientów z województwa kujawsko – pomorskiego, jak również sprawy z obszaru województwa łódzkiego. Istnieje możliwość umówienia spotkania w siedzibie kancelarii w Toruniu, a ponadto w Zduńskiej Woli oraz możliwość dojazdu radcy prawnego do Klienta.

Prosimy o uprzednie telefoniczne uzgadnianie terminów i miejsca spotkań.

tel. 693 085 609
e- mail: biuro@pawlowski-kancelaria.pl
www.pawlowski-kancelaria.pl

Rachunek bankowy Kancelarii: 89 1090 1506 0000 0001 4353 8788

NIP 829 170 12 07
REGON 101449532

Napisz do nas:

wyślij


Administratorem moich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Pawłowski, NIP 829 170 12 07 z siedzibą w Toruniu, dalej jako Kancelaria. Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w celu odpowiedzi na pytania oraz kontynuowania korespondencji elektronicznej bądź w celu wykonania umowy jeżeli będziesz zainteresowany współpracą z Kancelarią. Moje dane osobowe mogą być powierzone przez Kancelarię podmiotom trzecim świadczącym usługi na rzecz Kancelarii np. w związku z obsługą systemów informatycznych lub świadczeniem usług księgowych. Moje daje osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej. Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię przez okres wymiany wiadomości w korespondencji elektronicznej oraz zostaną usunięte do końca roku kalendarzowego następującego po roku, w którym ostatni raz się z nami kontaktowałaś w sprawie jej zawarcia. W przypadku zawarcia umowy z Kancelarią dane będą przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla korespondencji.

Oświadczam, że powierzam i dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie moich danych osobowych przez Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Pawłowski, NIP 829 170 12 07 oraz podmioty z nią współpracujące, w celu prawidłowej realizacji przez Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Pawłowski, NIP 829 170 12 07 zgłoszenia zawartego w ww. formularzu bądź w celu wykonania umowy (jeżeli będziesz zainteresowany współpracą z Kancelarią), w tym za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Oświadczam, że zostałem poinformowany o celu zbierania danych osobowych, dobrowolności ich podania, prawie wglądu/dostępu do swoich danych osobowych i możliwości żądania uzupełniania, uaktualnienia, poprawienia, sprostowania, otrzymania ich kopii oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się powyżej, Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Pawłowski, gromadzi i przetwarza dane osobowe, w celu odpowiedzi na Twoje zgłoszenie/zapytanie. Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię przez okres wymiany wiadomości w korespondencji elektronicznej oraz zostaną usunięte do końca roku kalendarzowego następującego po roku, w którym ostatni raz się z nami kontaktowałaś w sprawie jej zawarcia, chyba że będziesz zainteresowany dalszą współpracą z Kancelarią – wtedy Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu świadczenia zleconych usług, a także do celów rachunkowych przez okres przedawnienia roszczeń. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także prawo do ich przenoszenia. Przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych narusza przepisy. W zakresie, w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody – masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Zgodę możesz wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na nasz adres korespondencyjny bądź adres e-mail: biuro@pawlowski-kancelaria.pl.